The Roundup: Punishment - The Outlaws 4, Beomjoedosi4 (2024)

Genel Bakış

Canavar Polis (The Roundup: Punishment) adlı film, eski bir polis olan Ma Seok-do'nun, yasa dışı çevrimiçi kumar işini ortaya çıkarmak için eski bir meslektaşı ve bir BT dehası CEO'su ile işbirliği yapmasını konu alıyor. Ma, beklenmedik bir ittifak önererek suçluların peşine düşer ve birlikte cesur bir operasyon planlarlar. Ancak bu operasyon sırasında karşılarına çıkan olaylar ve sırlar, onları beklenmedik sonuçlarla karşı karşıya bırakır. Gerilim dolu sahneleri ve sürükleyici hikayesiyle izleyicileri etkileyen film, suç ve adalet temalarını ustalıkla işliyor. The Roundup: Punishment, izleyicilere heyecan dolu bir polisiye deneyimi sunarken aynı zamanda karakter derinliği ve duygusal yönleriyle de dikkat çekiyor.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizimia yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Aksiyon, Dram
 • Ülke

  Güney Kore

 • IMDb Puanı

  6.6 (21 oy)

 • Takipçi

  6

 • Yapım Yılı

  2024

 • Süre

  109 dk

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@77773-cenksemt 2 hafta önce
Efsane demir sert yumruklu adamın geri gelmiş kesinlikle izlenecek bir Flim tek başına çeteyi çökertiyor helal olsun
00
@felistigris 2 hafta önce
Ma Dong-seok gerçekten filmi tek başına sırtlamış bir oyuncu, serinin diğer filmlerine göre biraz zayıf kalmış bir yapım ama yine de sonuna kadar izle... [Devamını gör..]
Ma Dong-seok gerçekten filmi tek başına sırtlamış bir oyuncu, serinin diğer filmlerine göre biraz zayıf kalmış bir yapım ama yine de sonuna kadar izletiyor kendini. aksiyonu gayet güzel özellikle Ma Dong-seokun yumrukları efsane ki filmlerden önceki boks antrenmanlarını izledim o cüsse ile harikalar yaratıyor. aksiyonu, komedisi ile ortalama bir film.keyifli seyirler.
10
Bildir

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu filmi hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?

cl