Bloodline Killer - Gece Avı (2024)

Genel Bakış

Bloodline Killer, Moira Cole'un hayatının, kuzeni tarafından ailesinin öldürülmesiyle altüst olmasını konu ediyor. Moira, bu trajik olayın ardından hayatını yeniden kurmaya, kuzeninin onu bulup öldürme takıntısından kaçmaya çalışıyor. Ancak kuzeninin izini sürmek ve intikamını almak isteyen bir dedektifin de peşine düşmesiyle işler daha da karmaşık bir hal alıyor. Moira, geçmişiyle yüzleşirken, karanlık sırların ve tehlikeli ilişkilerin içine çekiliyor. Gerilim dolu anlar ve sürprizlerle dolu bir hikaye, kan bağlarının ne kadar güçlü olduğunu ve ondan kaçmanın ne kadar zor olduğunu anlatıyor.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizimia yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Korku, Gerilim
 • Ülke

  Amerika

 • IMDb Puanı

  4.1 (5 oy)

 • Takipçi

  2

 • Yapım Yılı

  2024

 • Süre

  90 dk

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@felistigris 1 hafta önce
esasında kötü bir film değil özellikle 90lı yılların teenslasher hayranlarını tatmin edecek düzeyde olmasada yinede şans verilmesi gerektiğini düşübüy... [Devamını gör..]
esasında kötü bir film değil özellikle 90lı yılların teenslasher hayranlarını tatmin edecek düzeyde olmasada yinede şans verilmesi gerektiğini düşübüyorum.klişe çok mu ziyadesi ile hemde ama şizofrenik tarzı ve slasher filmlerini seviyorsanız kaçırmayın derim.keyifli seyirler.
10
Bildir

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu filmi hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?

cl