4 yıl önce

Lucifer 3. Sezon 18. Bölüm

Lucifer 3.Sezon 18.Bölüm - Dizimia.Org
Bu bölümü izledim

Genel Bakış

Chloe ve Lucifer, aşık çiftleri hedef alan bir seri katilin izini sürerler ve Pierce davanın 1958'de çözdüğü bir cinayetle bağlantılı olduğunu anlar.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizimia yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
193 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@uzawli 1 yıl önce
Dan'in hafif hali RiverDale Keven
10
@uzawli 1 yıl önce
Dedektif başlicm ha
10
@aleskero 1 yıl önce
Bu Yorumu Okumaliydın
62
@Ziyaretçi 2 yıl önce
Ama bunu sürekli yapıyor ve Chloe Lucifer'ın gerçekten insanüstü bir varlık olduğunu inanmıyor doğal olarak korumak istemesi saçma geliyor.
00
@Ziyaretçi 2 yıl önce
Bu Chloe'yi anlamıyorum ya Pierce onu reddetti ama o Pierce seçti. Lucifer onu korumak için uzaklaşmaya çalıştı ve Chloe Lucifer'ı kırdı.
00
@Ziyaretçi 2 yıl önce
Ama Lucifer'ın onu kendinden uzaklaştırma nedeni Chloe'nin zarar görmesini istememesi
00
@Ziyaretçi 2 yıl önce
Kabil ve Lucifer'da
00
@Ziyaretçi 2 yıl önce
Yorumlardaki neredeyse herkes Chloe'yi sorunlu bulmuş. Bir de şu yönden bakın: Lucifer'la olacaktı, buluşacakları gün Chloe'yi ekti. Pierce'le olmaya ... [Devamını gör..]
Yorumlardaki neredeyse herkes Chloe'yi sorunlu bulmuş. Bir de şu yönden bakın: Lucifer'la olacaktı, buluşacakları gün Chloe'yi ekti. Pierce'le olmaya karar verdi, reddetti. İkisi de bir sıcak bir soğuk davranıyor. Chloe'nin Pierce'i tercih etmesi o anki en doğru karardı. Olay kimin daha kahraman olduğu ya da kimin gerçekten sevdiği değil. Kimin nasıl davrandığı. Lucifer sürekli kendinden uzaklaştıracak sonra gelip özür dileyecek ve Chloe de gelip buna rağmen Lucifer'ı seçecek öyle mi? Mantıklı mı bu düşünce? Empati yapın biraz. Ne zaman yakınlaşsalar kendini geri çeken bir Lucifer'dan bahsediyoruz. Kız da peşinden koşacak değil ya. Asıl peşinden koşuyor olsa idi aptal dememiz gerekirdi.
00
@Ziyaretçi 2 yıl önce
Lucifer geldi, hata yaptığını söyledi ve çekip gitti. Gerçekten Chloe mi sorunlu hâlâ?
00
@Ziyaretçi 2 yıl önce
Kız kimseyi oynatmıyor sorun şu ölümsüzlerde. Önce Lucifer'la aralarında bir şeyler vardı, kızı ekti. Sonra Pierce'le aralarında bir an oluştu, bu sef... [Devamını gör..]
Kız kimseyi oynatmıyor sorun şu ölümsüzlerde. Önce Lucifer'la aralarında bir şeyler vardı, kızı ekti. Sonra Pierce'le aralarında bir an oluştu, bu sefer de o kızı reddetti. Şimdi Lucifer hâlâ karmaşık davranırken Pierce geldi ve Chloe de kabul etti. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. Kız ne mal ne aptal ne de oynatıyor. Bence bu olaydaki en haklı kişi Chloe.
00

Bildir

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu bölümü hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?

cl