3 yıl önce

Happy Endings (2011)

Genel Bakış

Bir çift ayrıldığında yüzüğün kimde kalacağının bir önemi yok. Önemli olan arkadaşların kime kalacağı. Bu dizide çiftlerin ayrılığı her iki tarafın arkadaşlarını da zor durumda bırakacak ve herkesin kendi kararını sorgulamasına neden olacak. Zira her arkadaş çevresinin merkezinde olan biri vardır. Mükemmel çift olarak görülen Dave ve Alex'in ayrılmasıyla arkadaşlar taraf seçmek zorunda kalacak, özel günler pazarlık konusu yapılacaktır. Merkezleri ayrılmış olsa da uzun süredir beraber olan arkadaş grubu bir şekilde bu durumun üstesinden gelmenin yolunu bulma çabasına girecektir. "Arkadaşının eski sevgilisiyle çıkmak için ne kadar beklemek gerekir?" gibi herkesin kafasında olan soruları sormaktan çekinmeyen bir dizi Happy Endings.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizimia yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Komedi, Romantik
 • Ülke

  Diğer

 • Süre

  22 dk

 • Takipçi

  73

 • IMDb Puanı

  7.8 (38413 oy)

 • Yapım Yılı

  2011

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

Happy Endings Dizisinin Tüm Sezon ve Bölümleri

Happy Endings Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

9 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Ziyaretçi 5 yıl önce
eğlenceliiiii dizi karakterlerini sevdimm. kimse izlemiyor sanırım yorum bırakan olmamış tavsiye ederim.
00
@s0sy0pat 9 yıl önce
Herkese iyi seyirler dilerim!
00
@1210865___atillak 10 yıl önce
Çok güzel bir dizi. Bu diziyi 3-5 bölüm birden izleyince günüm güzelleşiyor:) uzun zamandır bakmıyorum biriksin diye:) Damon Wayans Jr. oyunculuğu çok... [Devamını gör..]
Çok güzel bir dizi. Bu diziyi 3-5 bölüm birden izleyince günüm güzelleşiyor:) uzun zamandır bakmıyorum biriksin diye:) Damon Wayans Jr. oyunculuğu çok iyi çok gülüyorum:) NEW GİRL dizisine de o adam yüzünden başlamıştım AYNI TARZ 2 dizi.
00
@ferhatly 10 yıl önce
bayılıyorum bu diziye
00
@yusufislek33 11 yıl önce
kesinlikle izlemekten aşırı zevk aldığım bir dizi. süresinin az olması da ayrı puan kazandırıyor zaten.yeni keşfettiğim ama asla kopamadığım bir dizi.... [Devamını gör..]
kesinlikle izlemekten aşırı zevk aldığım bir dizi. süresinin az olması da ayrı puan kazandırıyor zaten.yeni keşfettiğim ama asla kopamadığım bir dizi.
00
@ozidlk 11 yıl önce
Dizi oldukça tatlı...
00
@lechantdudiable 11 yıl önce
bikaç bölüm izledim ama devam edeceğimi sanmıyorum , friends, himym, big bang theory çakması ama çok kasıyor izlerken yeni dizilerden new girl de aynı... [Devamını gör..]
bikaç bölüm izledim ama devam edeceğimi sanmıyorum , friends, himym, big bang theory çakması ama çok kasıyor izlerken yeni dizilerden new girl de aynı şekilde ama daha izlenir bir dizi gibi bu diziye nazaran neyse kısacası sarmadı..
00
@edagorgunn 11 yıl önce
İlk bölüm çok iyi olmasa da izletti bakalım ikinci bölüm ve sonra için de aynı şeyler mi olacak yoksa dizi rayına oturacak mı?
00
@bserhatavci 11 yıl önce
sezon 2 ne zaman başlıcak tarih belli mi?
00
Happy Endings
cl